CONTACT US

Inquiries Bookings

Wykorzystując kalendarz poniżej możesz od razu dokonać szybkiej rezerwacji. W przypadku niestandardowych zapytań lub pobytu większej grupy zapraszamy do kontaktu poprzez formularz zamieszczony pod kalendarzem rezerwacyjnym. To również najlepsze miejsce na Twoje dodatkowe pytania - chętnie na wszystkie odpowiemy!

Write to us:

Contact for direct booking:

E-mail: info@krainawetlina.pl
Phone: + 48 608 763 427

Po potwierdzeniu dostępności apartamentu prosimy o dokonanie wpłaty zadatku w wysokości 30% ceny pobytu w wyznaczonym terminie. Wpłata zadatku jest warunkiem potwierdzenia rezerwacji.

Bank account number:
54 1020 2980 0000 2502 0095 6037

W cenie pobytu zawarty jest już podatek VAT 8%. W przypadku chęci otrzymania faktury VAT na firmę zamiast paragonu fiskalnego prosimy o podanie danych do wystawienia faktury przy zakładaniu rezerwacji aby kwota zadatku również została objęta fakturą.

Najważniejsze jest dla nas to, by wszyscy nasi Goście czuli się w Krainie Wetlina dobrze i swobodnie. Zapraszamy do zapoznania się z zasadami rezerwacji i pobytu:

CONVENIENT LOCATION

Nestled in Wetlina village, Kraina Wetlina is in the heart of Bieszczady Mountains

Kraina Wetlina is located within Bieszczady National Park, in the heart of Wetlina village. Location at the foot of the renown Polonina Wetlińska ensures both beautiful scenery outside the window but also quick access to most local attractions as well as proximity to shops and restaurants. Despite its advantageous position, Kraina Wetlina apartments are detached from other surrounding buildings, guaranteeing a comfortable stay in peace and quiet - our closest neighbors are a meadow and a forest leading to the mountain pastures.

Driving directions

  • in Wetlina, turn left 300 m after the ABC grocery store (when driving from Cisna)
  • drive up the hill and turn right at the first fork
  • keep going straight - Kraina Wetlina is at the end of the road
en_USEnglish