Voucher prezentowy

Wyjątkowy prezent dla bliskiej Ci osoby

Zrób wspaniały prezent i przekaż voucher na pobyt w Krainie Wetlina w Bieszczadach!

Naszym zdaniem najpiękniejsze prezenty to te, które przekładają się na wyjątkowe, niezapomniane i piękne doświadczenia.

Szukasz nietypowego prezentu na urodziny, chcesz zaskoczyć prezentem ślubnym parę młodą, a może szukasz wyjątkowego pomysłu na prezent z okazji rocznicy? Każdy powód jest dobry, by podarować komfortowy wypoczynek w Krainie Wetlina i przy okazji obdarować swoich bliskich niepowtarzalnymi wspomnieniami z pobytu w Bieszczadach!

Wypełnij formularz znajdujący się po prawej stronie, wskaż imię i nazwisko obdarowanego oraz wybierz kwotę, na jaką mamy wystawić bon. Nie zapomnij także wskazać czy chcesz otrzymać fakturę do zamówienia.

Otrzymasz od nas mail z podsumowaniem zamówienia i danymi do przelewu wybranej kwoty
a po otrzymaniu płatności od razu wyślemy plik z voucherem do samodzielnego wydrukowania i instrukcją wykorzystania na podany przez Ciebie adres e-mail.

Voucher jest ważny przez rok od daty zakupu i może być wykorzystany na pobyt w dowolnym apartamencie i domku w Krainie Wetlina w wybranym, wolnym terminie w tym czasie. Voucher można wykorzystać wyłącznie przy rezerwacji bezpośredniej.

Voucher kwotowy nie podlega wymianie na gotówkę. W przypadku częściowego wykorzystania wartości vouchera, pozostała kwota nie podlega zwrotowi. Voucher musi być zrealizowany podczas jednej wizyty w Krainie Wetlina.

en_USEnglish