ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Zapytania Rezerwacje

Wykorzystując kalendarz poniżej możesz od razu dokonać szybkiej rezerwacji. W przypadku niestandardowych zapytań lub pobytu większej grupy zapraszamy do kontaktu poprzez formularz zamieszczony pod kalendarzem rezerwacyjnym. To również najlepsze miejsce na Twoje dodatkowe pytania - chętnie na wszystkie odpowiemy!

Napisz do nas:

Kontakt do rezerwacji bezpośredniej:

Mail: info@krainawetlina.pl
Tel: + 48 608 763 427

Po potwierdzeniu dostępności apartamentu prosimy o dokonanie wpłaty zadatku w wysokości 30% ceny pobytu w wyznaczonym terminie. Wpłata zadatku jest warunkiem potwierdzenia rezerwacji.

Nr konta bankowego:
54 1020 2980 0000 2502 0095 6037

W cenie pobytu zawarty jest już podatek VAT 8%. W przypadku chęci otrzymania faktury VAT na firmę zamiast paragonu fiskalnego prosimy o podanie danych do wystawienia faktury przy zakładaniu rezerwacji aby kwota zadatku również została objęta fakturą.

Najważniejsze jest dla nas to, by wszyscy nasi Goście czuli się w Krainie Wetlina dobrze i swobodnie. Zapraszamy do zapoznania się z zasadami rezerwacji i pobytu:

DOGODNA LOKALIZACJA

Nasza kraina leży
w górach, które kochamy.

Kraina Wetlina zlokalizowana jest w otulinie Bieszczadzkiego Parku Narodowego, w samym sercu wsi o tej samej nazwie. Wygodne położenie u podnóża Hnatowego Berda zapewnia bliskość sklepów i restauracji oraz dogodny wyjazd na Wielką pętlę bieszczadzką dającą szybki dojazd do większości atrakcji znajdujących się w okolicy. Lokalizacja pod adresem Wetlina 157 gwarantuje komfortowy wypoczynek w ciszy i spokoju ponieważ domki usytuowane są z dala od innych zabudowań. Naszymi najbliższymi sąsiadami są polna łąka i las wspinający się ku połoninom.

Wskazówki dojazdu jadąc od strony Cisnej

  • w Wetlinie skręć w lewo 300 m za sklepem ABC
  • wjedź pod górkę i skręć w prawo na rozwidleniu
  • jedź dalej prosto - na końcu drogi leży Kraina Wetlina
pl_PLPolski